“Sağlık için Filede Buluşalım” Voleybol Turnuvası Erkekler Yarı Final Maçları

Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü “Sağlık için Filede Buluşalım”  3.Geleneksel Voleybol Turnuvası 20.05.2017 tarihinde Erkekler Ligi Yarı Final Maçları ile devam etti. Yarı Final Maçları sonrasında Elmalı Sağlık Meslek Lisesi Mezunları ve Halk Sağlığı Müdürlüğü Finike takımları adını finale yazdırdı. Manavgat Sağlıkspor ve Milli Eğitim Müdürlüğü(MEM Gücü) Turnuva 3.lüğü için 24.05.2017 tarihinde karşı karşıya gelecek. Elmalı Sağlık Meslek Lisesi Mezunları ile Halk Sağlığı Müdürlüğü Finike 25.05.2017 tarihi Saat 14:00 Turnuva şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek.

MANAVGAT SAĞLIKSPOR-1 ELMALI SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNLARI-3

Erkekler Yarı Finalinin ilk karşılaşması Manavgat Sağlıkspor-Elmalı Sağlık Meslek Lisesi Mezunları müsabakası 22.05.2017 tarihi Saat 18:00’de Fatih Kapalı Spor Salonunda oynandı. Elmalı Sağlık Meslek Lisesi Mezunları rakibi Manavgatsporu 3-1 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Manavgat Sağlıkspor ise Turnuva 3.lüğü için Milli Eğitim Müdürlüğü(MEM Gücü) ile karşı karşıya gelecek. Bu güzel karşılaşmayı sporseverlere sunan Manavgatspor ve Elmalı Sağlık Meslek Lisesi Mezunları takımlarına teşekkür eder, finallerde başarılar dileriz.

HSM FİNİKE-3 MEM GÜCÜ-0

Erkekler Yarı Finalinin 2. karşılaşması HSM Finike-MEM Gücü müsabakası 22.05.2017 tarihi Saat 19:30’de Fatih Kapalı Spor Salonunda oynandı. HSM Finike rakibi MEM Gücü takımını 3-0 mağlup ederek adını finale yazdırdı. MEM Gücü takımı ise Turnuva 3.lüğü için Manavgat Sağlıkspor ile karşı karşıya gelecek. Bu güzel karşılaşmayı sporseverlere sunan HSM Finike ve MEM  Gücü takımlarına teşekkür eder, finallerde başarılar dileriz.

Fotoğrafların tamamına https://www.facebook.com/arif.oktaroglu adresinden ulaşabilirsiniz. 

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU