“Sağlık için Filede Buluşalım” Voleybol Turnuvası Bayanlar Yarı Final Maçları

Antalya Halk Sağlığı Müdürlüğü “Sağlık için Filede Buluşalım”  3.Geleneksel Voleybol Turnuvası 23.05.2017 tarihinde Bayanlar Ligi Yarı Final Maçları ile devam etti. Yarı Final Maçları sonrasında Antalya Sağlıkspor ve OFM Hastanesi takımları adını finale yazdırdı. Akdeniz Şifa Hastanesi ile Halk Sağlığı Müdürlüğü Turnuva 3.lüğü için 24.05.2017 tarihinde karşı karşıya gelecek. Akdeniz Şifa Hastanesi ile Antalya Sağlıkspor  25.05.2017 tarihi Saat 15:30’da Turnuva şampiyonluğu için karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmanın ardından Turnuva Ödül Töreni gerçekleşecek.

ANTALYA SAĞLIKSPOR-3 AKDENİZ ŞİFA HASTANESİ-0

Bayanlar Yarı Finalinin ilk karşılaşması olan Antalya Sağlıkspor-Akdeniz Şifa Hastanesi müsabakası 24.05.2017 tarihi Saat 18:00’de Fatih Kapalı Spor Salonunda oynandı. Antalya Sağlıkspor rakibi Akdeniz Şifa Hastanesini 3-0 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Akdeniz Şifa Hastanesi ise Turnuva 3.lüğü için Halk Sağlığı Müdürlüğü ile karşı karşıya gelecek. Bu güzel karşılaşmayı sporseverlere sunan Antalya Sağlıkspor ve Akdeniz Şifa Hastanesi takımlarına teşekkür eder, finallerde başarılar dileriz.

HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ-1 OFM HASTANESİ-3

Bayanlar Yarı Finalinin 2. karşılaşması Halk Sağlığı Müdürlüğü ile OFM Hastanesi arasında 22.05.2017 tarihi Saat 19:30’de Fatih Kapalı Spor Salonunda oynandı. OFM Hastanesi rakibi Halk Sağlığı Müdürlüğü takımını 3-1 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Halk Sağlığı Müdürlüğü takımı ise Turnuva 3.lüğü için Akdeniz Şifa Hastanesi ile karşı karşıya gelecek. Bu güzel karşılaşmayı sporseverlere sunan OFM Hastanesi ve Halk Sağlığı Müdürlüğü takımlarına teşekkür eder, finallerde başarılar dileriz.

Fotoğrafların tamamına https://www.facebook.com/arif.oktaroglu adresinden ulaşabilirsiniz. 

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU