“SPOR YAPALIM SAĞLIKLI OLALIM” 17.GELENEKSEL FUTBOL LİGİ A ve B GRUBU 4.MAÇLAR

Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım”  17.Geleneksel Futbol Turnuvası 23.11.2017 tarihinde A ve B Grubunun 4.maçları ile devam etti. A ve B Grubunda Çeyrek Finallere yükselebilmek için takımlar kıyasıya mücadele etti.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ-9 YABANCILAR-2

B Grubunda bulunan Sağlık Müdürlüğü-Yabancılar mücadelesi 1 Nolu sahada oynandı. Sağlık Müdürlüğü karşılaşmaya; Mehmet Ali, Ömür, Bülent, Ramazan, Arif, Salih ve Emre ile Yabancılar ise Seçim, Ahmet, Furkan, İsa, Mustafa, Hakan ve Ümit ile başladı. Sağlık Müdürlüğü rakibi yabancılar takımını 9-2 mağlup ederek Çeyrek Final oynama hakkını elde etti. Bu yıl turnuvaya ilk defa katılan turnuvanın mütevazi ve centilmen takımlarında Yabacılar takımı turnuvaya veda etti. Turnuvaya ilk defa katılan ve centilmence mücadele eden Yabancılar takımını tebrik ediyoruz.

ASM ARAÇ HAREKET MERKEZİ-0 MEDSTAR HASTANESİ-3 (HÜKMEN)

A Grubunda mücadele eden ASM Araç Hareket Merkezi müsabakaya çıkmadığı için Turnuva Yönetmeliğinin 10.Maddesinin 6. Fıkra gereğince “Müsabakasına çıkmayan takımın o grupta daha önce oynadığı müsabakalardan mağlup olduğu en farklı neticesi uygulanır” hükmüne göre hükmen 3-0 mağlubiyetine karar verilmiştir.

OLİMPOS HASTANESİ-13 MEYDAN TIP MERKEZİ-4

B Grubunda yeralan Olimpos Hastanesi-Meydan Tıp Merkezi müsabakası Saat 19:00’de 2 Nolu sahada oynandı. Olimpos Hastanesi karşılaşmaya; Sait, Çağlayan, Salih, Hüseyin, Ogün, Gülhan ve Uras ile Meydan Tıp Merkezi ise Ramazan, Veli, Ali, Emre, Turgut, Murat ve Mustafa ile başladı. Olimpos Hastanesi rakibini 13-4 mağlup ederek puanını 7’ye çıkardı. Olimpos Hastanesini galibiyete taşıyan goller;Gülhan(4), Uras(4), Oğuz(2), Hüseyin, Tunahan ve Sait’ten geldi. Meydan Tıp Merkezini golleri; Mustafa(2) ve Ali(2)’den geldi.

EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-2 112 ACİL-0

A Grubunda yeralan Eğitim ve Araştırma Hastanesi-112 Acil arasındaki karşılaşma Saat 19:00’de 1 Nolu sahada oynandı. Eğitim ve Araştırma Hastanesi karşılaşmaya; Oğuzhan, Varol, Ali Bilgiç, Ali Butgül, Münasip, İlyas ve Kürşad ile 112 Acil ise Yasin, Fatih, İlyas, Tolga, Orhan, Ozan ve Fatih Çalışkan ile başladı. Çeyrek Finale yükselebilme yolundaki önemli karşılaşmayı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2-0 kazanmayı başardı. Eğitim ve Araştırma Hastanesini galibiyete taşıyan goller; Mehmet ve Ali Bilgiç’ten geldi. Eğitim ve Araştırma Hastanesini bu önemli karşılaşmada seyircileri yalnız bırakmayarak takımını karşılaşma boyunca destekledi.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF