“SPOR YAPALIM SAĞLIKLI OLALIM” 17.GELENEKSEL FUTBOL LİGİ C ve D GRUBU 4.MAÇLAR

Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım”  17.Geleneksel Futbol Turnuvası 24.11.2017 tarihinde C ve D Grubunun 4.maçları ile devam etti. C ve D Grubunda Çeyrek Finallere yükselebilmek için takımlar birbirleriyle kıyasıya mücadele etti.

ANADOLU HASTANESİ-3 VEREM SAVAŞI DERNEĞİ-1

D Grubunda yeralan Anadolu Hastanesi-Verem Savaşı Derneği karşılaşması Saat 2 Nolu sahada oynandı. Namağlup iki takımın karşılaşmasına Anadolu Hastanesi; Serkan, Oğuzhan, Evren, Osman, Cihat, Emrah ve Harun ile Verem Savaşı Derneği ise Uğur, Levent, Fatih, Mehmet, Birol, Burhan ve Süleyman ile başladı. Karşılıklı bol atakların yaşandığı bu önemli karşılaşmayı Anadolu Hastanesi 3-1 kazandı. Anadolu Hastanesini galibiyete taşıyan goller;Evren(2) ve Emrah’tan gelirken, Verem Savaşı Derneğinin tek golü Levent’ten geldi.

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-14 E.ve A.H.KALP DAMAR-0

C Grubunda yeralan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi-E.ve A.H.Kalp Damar arasındaki karşılaşma Saat 18:00’da 1 Nolu sahada oynandı. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi karşılaşmaya; Hüseyin, Onur, Emrah, Ertuğrul, Okan, Murat ve Kamber ile E.A.H Kalp Damar ise; Mücahit, Ali, Hikmet, İsmail, İlker, Ramazan ve Barış ile başladı. C Grubunun Namağlup ve Lideri Ağız ve Diş Hastanesi takımı rakibini 14-0 skorla rahat geçti. Çeyrek Finale yükselme hakkını şimdiden elde etti. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini galibiyete taşıyan goller;Murat(9),Emrah, Okan(2), Onur ve Mithat’tan geldi. E.A.H.Kalp Damar takımı Grup maçlarını tamamlayarak turnuvaya veda etti. 17.Geleneksel Futbol Tunruvasında centilmence mücadle eden E.A.H.Kalp Damar takımının tüm sporcularına ve Yöneticilerine tertip komitesi olarak teşekkür ediyoruz.

KEPEZ SAĞLIKSPOR-3 VİTALE HASTANESİ-6

D Grubunda yeralan Kepez Sağlıkspor-Vitale Hastanesi karşılaşması Saat 19:00’de 1 Nolu sahada oynandı. Kepez Sağlıkspor karşılaşmaya; Hasan, Erkan, M.Ali, Ömer, Okkan, Özcan ve İdris ile Vitale Hastanesi ise; Koray, Berkcan, Ferhat, Ali, Mustafa, Ümit ve Kaya ile başladı. Vitale Hastanesi rakibini 6-3 mağlup ederek puanını 6’ya çıkardı. Kepez Sağlıkspor centilmence mücadele ettiği turnuvada çeyrek final umudunu yitirdi. Vitale Hastanesini galibiyete taşıyan goller; Koray(2), Berkcan(2), Mustafa ve Kaya’dan gelirken Kepez Sağlıksporun golleri; Okkan(2) ve Özcan’dan geldi.

K.D.H.AMELİYATHANE-5 AKDENİZ MEDİKALCİLER-4

C Grubunda yeralan KDH Ameliyathane ve Akdeniz Medikalciler müsabakası saat 19:00’de 2 Nolu sahada oynandı. KDH Ameliyathane karşılaşmaya; Mehmet, Kemal, Selçuk, Osman I., Osman Ö., Derviş ve Nuh ile Akdeniz Medikalciler ise, Serdar, Tolga, Bekir, Emrah, Yasin, Mehmet T. ve Mehmet G ile başladı. Bu yıl turnuvaya ilk defa katılan takımların karşılaşmasında son gülen KDH Ameliyathane oldu. KDH Ameliyathane rakibini Nuh(3) ve Osman’nın (2) golleri ile 5-4 mağlup ederek önemli bir galibiyete imza attı. İlk maçını kazanan Akdeniz Medikalcilerin golleri; Yasin(3) ve Tolga’dan geldi. Heriki takımın taraftarları maç boyuncu takımlarına tezahürat yaparak takımlarını yalnız bırakmadı.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF