“SPOR YAPALIM SAĞLIKLI OLALIM” 17.GELENEKSEL FUTBOL LİGİ A ve B GRUBU GRUP MAÇLARI SONA ERDİ.

Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım”  17.Geleneksel Futbol Turnuvası 27.11.2017 tarihinde A ve B Grubunun 5.maçları ile grup müsabakaları sona erdi. A Grubunda Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile 112 Acil, B Grubunda ise Sağlık Müdürlüğü ile Olimpos Hastanesi Çeyrek Finale yükseldi.

GÜNDOĞMUŞ DEVLET HASTANESİ-3 112 ACİL-6

A Grubunda yer alan Gündoğmuş Devlet Hastanesi ile 112 Acil takımları arasında grubun son karşılaşmasında çeyrek finale yükselebilmek için Saat 18:00’de 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Gündoğmuş Devlet Hastanesi karşılaşmaya; Naim, Asım, Emrah, Ümit, Hasan, Ali ve Nuri ile 112 Acil ise Yasin, İlyas, Fatih, Tolga, Orhan, Ahmet ve Adem ile başladı. Heriki takım içinde önemli olan bu karşılaşmayı 112 Acil takımı 6-3 skorla rakibini mağlup ederek Çeyrek Final oynama hakkını elde etti. 112 Acil takımını galibiyete taşıyan goller; Adem(3), Ahmet, Fatih ve İlyas^tan gelirken Gündoğmuş Devlet Hastanesinin golleri Hasan(2) ve Nuri’den geldi. 112 Acil takımına Çeyrek Finallerde başarılar dilerken, Turnuvaya 150 km. uzaklıktan gelerek turnuvada mücadele eden Gündoğmuş Devlet Hastanesi takımının Yöneticilerine ve Sporcularına teşekkür ediyoruz.

MEYDAN TIP MERKEZİ-3 KIZILAYSPOR-0 (H)

B Grubunda mücadele eden Kızılay Spor müsabakaya çıkmadığı için Turnuva Yönetmeliğinin 10.Maddesinin 6. Fıkra gereğince “Müsabakasına çıkmayan takımın o grupta daha önce oynadığı müsabakalardan mağlup olduğu en farklı neticesi uygulanır” hükmüne göre hükmen 3-0 mağlubiyetine karar verilmiştir. 17.Geleneksel Futbol Turnuvasına katılan Meydan Tıp Merkezi ile Kızılay Spor takımlarına turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ-8 OLİMPOS HASTANESİ-2

B Grubunda yeralan Sağlık Müdürlüğü-Olimpos Hastanesi grubun son maçında Saat 19:00’de 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Grubunda lider olan Sağlık Müdürlüğü karşılaşmaya; Mehmet Ali, Ramazan, Erol, Ömür, Bülent, Salih ve Emre ile Grup 2.si Olimpos Hastanesi liderlik için karşılaşmaya; Sait, Uras, Salih, Oğuz, Tunahan ve Halim ile başladı. Sağlık Müdürlüğü rakibini Emre(4), Salih, Bülent, Ömür ve Erol’un golleri ile 8-2 mağlup etti. Olimpos Hastanesinin golleri ise Gülhan’dan geldi. Çeyrek Finale yükselen Sağlık Müdürlüğü ve Olimpos Hastanesi takımlarına çeyrek final müsabakalarında başarılar dileriz.

EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-3 ASM ARAÇ HAREKET MERKEZİ-0 (H)

A Grubunda mücadele eden ASM Araç Hareket Merkezi  müsabakaya çıkmadığı için Turnuva Yönetmeliğinin 10.Maddesinin 6. Fıkra gereğince “Müsabakasına çıkmayan takımın o grupta daha önce oynadığı müsabakalardan mağlup olduğu en farklı neticesi uygulanır” hükmüne göre hükmen 3-0 mağlubiyetine karar verilmiştir. 17.Geleneksel Futbol Turnuvasına katılan ASM Araç Hareket Merkezi takımına turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür eder, Çeyrek Finalde mücadele edecek olan Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımına çeyrek final karşılaşmasında Başarılar dileriz.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF