“SPOR YAPALIM SAĞLIKLI OLALIM” 17.GELENEKSEL FUTBOL LİGİ C ve D GRUBU GRUP MAÇLARI SONA ERDİ.

Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım”  17.Geleneksel Futbol Turnuvası 28.11.2017 tarihinde C ve D Grubunun 5.maçları ile grup müsabakaları sona erdi. C Grubunda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Kepez Devlet Hastanesi Ameliyathane, D ise Anadolu Hastanesi ile Verem Savaşı Derneği Çeyrek Finale yükseldi.

K.D.H.AMELİYATHANE-9 ECZACILAR ODASI-1

C Grubunda yeralan K.D.H.Ameliyathane- Eczacılar Odası karşılaşması Saat 18:00’da 1 Nolu sahada oynandı. K.D.H.Ameliyathane karşılaşmaya;Mehmet, Selçuk, Kemal, Osman, Derviş, Nuh ve Osman Ö. ile Eczacılar Odası ise Ökkeş, Murat, Afşin, Sercan, Talat, Mehmet ve İbrahim ile başladı. K.D.H.Ameliyathane rakibi Eczaılar Odasını 9-1 mağlup ederek çeyrek finale yükseldi. K.D.H.Ameliyathane takımını çeyrek finale taşıyan goller;Nuh(4), Osman Işıldar(2), Kemal, Selçuk ve Osman Öztoprak’tan geldi. Eczacılar Odasının tek golü Şükrü’den geldi. Çeyrek Finale yükselen K.D.H.Ameliyathane takımını tebrik eder, başarılar dileriz. Son karşılaşmada hiçbir iddiası bulunmamasına rağmen karşılaşmada centilmence mücadele eden Eczacılar Odası takımına turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

KEPEZ SAĞLIKSPOR-3 OFM HASTANESİ-0

D Grubunda mücadele eden OFM Hastanesi müsabakaya çıkmadığı için Turnuva Yönetmeliğinin 10.Maddesinin 6. Fıkra gereğince “Müsabakasına çıkmayan takımın o grupta daha önce oynadığı müsabakalardan mağlup olduğu en farklı neticesi uygulanır” hükmüne göre hükmen 3-0 mağlubiyetine karar verilmiştir. 17.Geleneksel Futbol Turnuvasına katılan Kepez Sağlıkspor ile OFM Hastanesi takımlarına turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

ANADOLU HASTANESİ-5 VİTALE HASTANESİ-3

D Grubunda yeralan ve Çeyrek Finale yükselebilme için karşı karşıya gelen Anadolu Hastanesi-Vitale Hastanesi arasında karşılaşma Saat 19:00’de 2 Nolu sahada oynandı. Anadolu Hastanesi karşılaşmaya; Serkan, Oğuzhan, Harun, Musa, Evren, Mehmet ve Emrah ile, Vitale Hastanesi ise Koray, Kaya, Mustafa, Alican, Ümit, Ferhat ve Berkcan ile başladı. Karşılıklı ve Güzel mücadelenin yaşandığı karşılaşmada Anadolu Hastanesi rakibini 5-3 mağlup ederek namağlup çeyrek finale yükseldi. Anadolu Hastanesini çeyrek finale taşıyan goller; Evren(3) ve Mehmet’ten (2) geldi. Anadolu Hastanesini tebrik eder, çeyrek finallerde başarılar dileriz. Vitale Hastanesinin golleri ise Ümit, Ferhat ve Mustafa’dan geldi. Grubunu 3.sırada tamamlayan Vitale Hastanesi çeyrek finale yükselemedi. 17.Geleneksel Futbol Turnuvasına katılan Vitale Hastanesine teşekkür ederiz.

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-8 AKDENİZ MEDİKALCİLER-2

C Grubunda yeralan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi- Akdeniz Medikalciler arasındaki bu önemli karşılaşma Saat 19:00’de 1 Nolu sahada oynandı. Grup Lideri Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi karşılaşmaya; İbrahim, Okan, Kamber, Ertuğrul, Murat, Emrah ve Onur ile başladı. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi takımı rakibini 8-2 skorla namağluğ ve grup lideri olarak çeyrek finale yükseldi. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin golleri Murat(7) ve Onur’dan gelirken Akdeniz Medikalcilerin golleri Yasin ve Emrah’tan geldi. Turnuvaya bu yıl ilk defa katılan ve galibiyetle başlayan Akdeniz Medikalciler takımı grup maçları sonunda turnuvaya veda etti. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Takımına çeyrek final mücadelesinde başarılar dilerken, bu yıl turnuvaya ilk defa katılan Akdeniz Medikalciler takımına katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Turnuva Maç Sonuçları

2017-FUTBOL-TURNUVA-MAÇ-SONUÇLARI

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF