“SPOR YAPALIM SAĞLIKLI OLALIM” 17.GELENEKSEL FUTBOL LİGİ ÇEYREK FİNAL MAÇLARI YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım”  17.Geleneksel Futbol Turnuvası 01.12.2017 tarihinde oynanan 4 çeyrek final karşılaşmaları sonrası Yarı finale yükselelen takımlar belli oldu. Verem Savaşı Derneği, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Anadolu Hastanesi takımları yarı finale yükseldiler.

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ-5 VEREM SAVAŞI DERNEĞİ-6

Çeyrek Final müsabakasında karşı karşıya gelen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile Verem Savaşı Derneği müsabakası 01.12.2017 tarihinde Sporland Spor Kompleksi 2 Nolu sahada oynandı. Ağız ve Diş Hastanesi karşılaşmaya; İbrahim, Onur, Kamber, Emrah, Murat, Ertuğrul ve Okan ile Verem Savaşı Derneği ise Uğur, Birol, Levent, Mehmet ERDOĞMUŞ, Mehmet Emin,Süleyman ve Burhan ile başladı. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ilk dakikalarda 1-0 öne geçti. Verem Savaşı Derneği yediği golden sonra geliştirmiş olduğu atakları gole çevirerek rakibi karşısında üstünlük sağladı. Son dakikalarda Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bulduğu gollerle farkı 1’e indirdi ancak kalan dakikalar Ağzı ve Diş Sağlığı Merkezi takımına yetmedi. Verem Savaşı Derneği rakibi 6-5 mağlup ederek Yarı finale yükseldi. Verem Savaşı Derneğini Yarı finale taşıyan goller; Mehmet Erdoğmuş(2), Süleyman(3) ve Levent’ten gelirken Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin golleri; Onur(2), Emrah(2) ve Murat’tan geldi. Yarı Finale yükselen Verem Savaşı Derneği takımına başarılar dilerken turnuvaya veda eden Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi takımına turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-9 OLİMPOS HASTANESİ-4

Çeyrek Final müsabakasında karşı karşıya gelen Eğitim ve Araştırma Hastanesi-Olimpos Hastanesi müsabakası 01.12.2017 tarihinde Sporland Spor Kompleksi 1 Nolu sahada oynandı. Eğitim ve Araştırma Hastanesi Halil, Varol, Ali Butgül, Ali Bilgiç, Murat ve Kürşad ile Olimpos Hastanesi ise Halim, Giray, Şahin, Uras, Tunahan, Sait ve Hüseyin ile başladı. Olimpos Hastanesi karşılaşmanın ilk dakikalarında 2-0 öne geçti. Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımı maçı bırakmadı ve rakibini 9-4 mağlup ederek yarı finale adını yazdırdı. Eğitim ve Araştırma Hastanesini yarı finale taşıyan goller; Mehmet Balık(4), Varol(2), Münasip(2), Murat ve Kürşad’tan geldi. Eğitim ve Araştırma Hastanesinin seyircisi maç boyunca takımlarını destekleyerek yarı finale çıkmasında büyük rol sahibi oldu. Antalya Sağlık Çalışanları Turnuvalarına son 5 yılda aralıksız olarak katılan Olimpos Hastanesi Çeyrek Final sonrası turnuvaya veda etti. Olimpos Hastanesine turnuvaya katılımlarından dolayı teşekkür eder, Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımına yarı final karşılaşmasında başarılar dileriz.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ-9 112 ACİL-5

Çeyrek Final müsabakasında karşı karşıya gelen Sağlık Müdürlüğü ile 112 Acil arasında karşılaşma 01.12.2017 tarihi saat 19:00’de Sporland Spor Kompleksi 1 Nolu sahada oynandı. Sağlık Müdürlüğü karşılaşmaya; Mehmet Ali, Ömür, Erol, Ramazan, Bülent, Salih ve Emre ile 112 Acil takımı ise; Tolga, Fatih, İlyas, Atilla, Adem, Yasin ve Orhan ile başladı. Sağlık Müdürlüğü rakibi 112 Acil takımını 9-5 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Sağlık Müdürlüğünü Yarı Finale taşıyan goller; Emre(3),Ramazan(2), Bülent(2), Ömür ve Emin’den geldi. 17.Sağlık Çalışanları Futbol turnuvasının çeyrek finallerinde turnuvaya veda eden 112 Acil takımına başarılar dilerken, Sağlık Müdürlüğü takımına yarı finalde başarılar dileriz.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013ANADOLU HASTANESİ-9 K.D.H.AMELİYATHANE-4

Çeyrek Final müsabakasında karşı karşıya gelen Anadolu Hastanesi-K.D.H.Ameliyathane arasındaki karşılaşma 01.12.2017 tarihi Saat 19:00’de Sporland Spor Kompleksi 2 Nolu sahada oynandı. Anadolu Hastanesi karşılaşmaya; Serkan, Oğuzhan, Harun, Murat, Emrah, Cihat ve Evren ile K.D.H.Ameliyathane ise Mehmet, Kemal, Selçuk, Osman, Derviş, Osman ve Nuh ile başladı. K.D.H.Ameliyathane takımı Anadolu Hastanesi karşısında 2-0 öne geçti. Anadolu Hastanesi 2-0 mağlup durumda olmasına rağmen rakibini 9-4 mağlup ederek yarı finale yükseldi. Anadolu Hastanesini Yarı Finale taşıyan goller;Oğuzhan(3), Evren(2), Emrah(2), Mehmet ve Hüseyin’den geldi. Çeyrek Finalde turnuvaya eden K.D.H.Ameliyathane takımının golleri ise Nuh(2), Osman Ö. ve Osman Işıldar’dan geldi. Yarı Finalde Anadolu Hastanesi başarılar diler, Turnuvaya katılımlarından dolayı K.D.H.Ameliyathane takımına teşekkür ederiz.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF