17.SAĞLIK ÇALIŞANLARI FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım” 17.Geleneksel Futbol Turnuvası 04.12.2017 tarihinde oynanan yarı final karşılaşmaları sonunda Verem Savaşı Derneği ve Sağlık Müdürlüğü 17.Şampiyonluk için Finale yükseldiler. Anadolu Hastanesi ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi Turnuva 3.lüğü için karşı karşıya gelecek.

VEREM SAVAŞI DERNEĞİ-5 EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ-1

Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım” 17.Geleneksel Futbol Turnuvası Yarı Final karşılaşmasının ilk maçında Verem Savaşı Derneği ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi 04.12.2017 tarihinde saat 18:00’da 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Verem Savaşı Derneği karşılaşmaya;Uğur, Levent, Birol, Mehmet Emin, Mehmet, Burhan ve Süleyman ile Eğitim ve Araştırma ise Halil, Varol, Ali Bilgiç, Ali Butgül, Kürşad, Murat ve Mehmet ile başladı. Verem Savaşı Derneği Mehmet Erdoğmuş(2), Mehmet Emin(2) ve Süleyman’ın golleri rakibi mağlup ederek Finale yükseldi. Eğitim ve Araştırma Hastanesinin tek golü Murat’tan geldi. Final karşılaşmasında Verem Savaşı Derneğine, Turnuva 3.lük karşılaşmasında Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımına başarılar dileriz.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ-3 ANADOLU HASTANESİ-2

Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım” 17.Geleneksel Futbol Turnuvası Final karşılaşmasının 2.maçında Sağlık Müdürlüğü ile Anadolu Hastanesi karşı karşıya geldi. Sağlık Müdürlüğü karşılaşmaya; Mehmet Ali, Ömür, Erol, Ramazan, Salih, Bülent ve Emre ile Anadolu Hastanesi ise Serkan, Murat, Emrah, Oğuzhan, Volkan, Evren ve Harun ile başladı. Anadolu Hastanesi Harun ile 1-0 öne geçti. Sağlık Müdürlüğü Emre ile  1-1 beraberliği sağladı. Anadolu Hastanesi Oğuzhan ile 2-1 öne geçti. Sağlık Müdürlüğü Ramazan ile tekrar beraberliği sağladı. Uzun süre maç 2-2 beraberlikle devam etti. Sağlık Müdürlüğü son dakikalarda Emre ile 3-2 üstünlüğü sağladı. Maçta başka gol olmayınca Sağlık Müdürlüğü Finale yükselmeyi başardı. Final karşılaşmasında Sağlık Müdürlüğüne, Turnuva 3.lük karşılaşmasında Anadolu Hastanesi takımına başarılar dileriz.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF