17.GELENEKSEL FUTBOL ŞAMPİYONU İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ OLDU.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım” 17.Geleneksel Futbol Turnuvası 17.Şampiyonu Finalde rakibi Verem Savaşı Derneği takımını 6-3 mağlup eden Antalya Sağlık Müdürlüğü oldu. Antalya Sağlık Müdürlüğü takımı Şampiyonluk Kupasını ve Madalyalarını İl Sağlık Müdürü Dr.Ünal HÜLÜR’ün elinden aldı. Verem Savaşı Derneği Turnuva 2.si olurken, 3.Lük karşılaşmasında Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımını 4-2 mağlup eden Anadolu Hastanesi takımı oldu.

Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım” 17.Geleneksel Futbol Turnuvasında 17.Şampiyonluk için Antalya Sağlık Müdürlüğü ile Verem Savaşı Derneği  11.12.2017 tarihinde Saat 18:30’da 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Antalya Sağlık Müdürlüğü rakibi Verem Savaşı Dispanseri takımını 6-3 mağlup ederek Antalya Sağlık Çalışanları “Spor Yapalım Sağlıklı Olalım” 17.Geleneksel Futbol Turnuvası Şampiyonu oldu. Sağlık Müdürlüğü takımı Şampiyonluk Kupasını ve Madalyalarını İl Sağlık Müdürü Dr.Ünal HÜLÜR’ün elinden aldı. Turnuva 2.si Verem Savaşı Derneği Takımı ise 2.lik Kupasını ve Madalyalarını Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Sinan KULUÖZTÜRK, Başkan Vekili Hilmi Şefik CAMBOLAT ve Yönetim Kurulu Üyelerinin elinden aldı.

amerikan-futbolu-ve-futbol-hareketli-resim-0013 3.lük karşılaşmasında Anadolu Hastanesi ile Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sporland Spor Kompleksi 2 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Anadolu Hastanesi rakibi Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımını 4-2 mağlup ederek Turnuvanın 3.sü oldu. Anadolu Hastanesi 3.lük kupasını ve madalyalarını Turnuva Tertip Komitesi Üyeleri Ahmet ÇİÇEK, Hilmi Ş.CAMBOLAT, Arif OKTAROĞLU, Naci GÜVENDİREN’in elinden aldı. Turnuva 4.sü olan Eğitim ve Araştırma Hastanesi takımı ise Kupasını Turnuva Koordinatörü Arif OKTAROĞLU takdim etti.

Turnuvanın En Centilmen Takımı Meydan Tıp Merkezi, Onur Kupası Gündoğmuş Devlet Hastanesi, En Centilmen Oyuncu 112-Acil takımından Atilla AKTEMUR, En iyi kaleci Sağlık Müdürlüğü takımından Mehmet Ali YALMAN, Gol Kralı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi takımından Murat MUMCU’nun oldu. Ayrıca; Turnuvaya katılan tüm takımlara turnuva anısına Katılım Plaketi verildi. Turnuva katılım Plaketleri ve Ödülleri, Sağlık Müdür Yardımcısı Bayram YÖNTEM, Kamu Hastaneleri Başkanı Uzm.Dr.Mehmet AKDAĞ, Anadolu Hastaneleri Genel Koordinatörü Drçİrfan ERDOĞAN, Ağız ve Diş Sağlığı Müdürü Abdurahman ARSLAN, Sağlıksen Şube Başkan Yardımcısı Hasan BASRİ, Gündoğmuş Devlet Hastanesi Müdürü M.Talat KOCABIYIK, Akdeniz Medikalciler Dernek Başkanı Şeref ESKİN, Dernek Başkan Yardımcısı Ümit KALKAN, Muratpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü Bülent YURTERİ, Kızılay Şube Yöneticisi Onur DERBEDER, Antalyaspor Eski Başkanlarından Sedat PEKER, Tapu Kadastro Müdürlüğünden Ahmet Serkan KÖRBAY, İl Sağlık Müdürlüğünden Orhan ŞANLI, Ertuğrul GÜLCAN, Hasan TEPE, Konyaaltı İlçe Sağlık Müdürlüğünden Salih YAPAN tarafından takdim edildi.

Antalya Sağlık Spor Kulübümüzün Ana Sponsoru olan Anadolu Hastanelerinin Genel Koordinatörü Dr.İrfan ERDOĞAN’a İl Sağlık Müdürü Dr.Ünal HÜLÜR tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Turnuvaya katılan tüm takımlara, sporculara ve Yöneticilere tertip teşekkür ederiz.

Haber ve Koordinatör:Arif OKTAROĞLU

https://www.facebook.com/arif.oktaroglu

https://www.facebook.com/antalyasm

https://www.facebook.com/ANTALYASAGLIKSPOR.TFF.TSF.TVF